Besøg os
Jernbanegade 4, 9500 Hobro
Besøg os
Storegade 51-53, 9560 Hadsund
Ring til os
+ (45) 98 52 12 52
Send os en mail
mogens@fyssam.dk

Mandag

Hold Træner Tid
Styrke og stabilitet Fysioterapeut Ann Hagen 08.00 – 09.00
Ryghold (Hadsund, MyHeart) Fysioterapeut Morten Harbo 08.45 – 09.45
Hjertehold LOF Fysioterapeut Anette T. Sevel 09.15 – 10.15
Efterfødselshold Fysioterapeut Anette T. Sevel 10.30 – 11.30
Genoptræningshold Fysioterapeut Anette T. Sevel 11.45 – 12.45
Ryghold (Hadsund, MyHeart) Fysioterapeut Morten Harbo 11.15 – 12.15
Genoptræningshold (Hadsund, MyHeart) Fysioterapeut Morten Harbo 12.45 – 13.45
Genoptræningshold Fysioterapeut Laura Clemensen 13.00 – 14.00
Genoptræningshold Fysioterapeut Laura Clemensen 14.00 – 15.00
Styrke og stabilitet Fysioterapeut Ann Hagen 16.15 – 17.15
Styrke og stabilitet Fysioterapeut Ann Hagen 17.30 – 18.30
Ryghold Fysioterapeut Ann Hagen 18.45 – 19.45

Tirsdag

Hold Træner Tid
Styrke og stabilitet 1. sal Fysioterapeut Ann Hagen 08.30 – 09.30
Genoptræningshold 1. sal Fysioterapeut Laura Clemensen 09.00 – 10.00
Genoptræningshold Fysioterapeut Laura Clemensen 10.00 – 11.00
Genoptræningshold Fysioterapeut Laura Clemensen 11.00 – 12.00
Genoptræningshold 1. sal Fysioterapeut Ann Hagen 11.00 – 12.00
Ryghold Fysioterapeut Morten Harbo 15.00 – 16.00
Ryghold Fysioterapeut Mogens Samuelsen 16.30 – 17.30
Yoga Elsebeth & Line 16.30 – 18.00
Afspændingshold Fysioterapeut Mogens Samuelsen 17.35 – 18.35
Ryghold Fysioterapeut Mogens Samuelsen 18.45 – 19.45

Onsdag

Hold Træner Tid
Ryghold Fysioterapeut Mogens Samuelsen 08.00 – 09.00
Styrke og stabilitet Fysioterapeut Ann Hagen 09.10 – 10.10
Hjertehold LOF Udetræning Fysioterapeut Mogens Samuelsen 09.15 – 10.15
Styrke og stabilitet Fysioterapeut Ann Hagen 10.20 – 11.20
Genoptræningshold 1. sal Fysioterapeut Morten Harbo 10.30 – 11.30
Genoptræningshold Fysioterapeut Morten Harbo 14.30 – 15.30
Genoptræningshold Fysioterapeut Morten Harbo 15.30 – 16.30
Ryghold Fysioterapeut Morten Harbo 17.00 – 18.00
Ryghold Fysioterapeut Anette T. Sevel 18.15 – 19.15
Ryghold Fysioterapeut Anette T. Sevel 19.30 – 20.30

 

Torsdag

Hold Træner Tid
Ryghold Fysioterapeut Laura Clemensen 08.00 – 09.00
Udehold Fysioterapeut Mogens Samuelsen 08.00 – 09.00
Ryghold (Hadsund, MyHeart) Fysioterapeut Morten Harbo 08.30 – 09.30
Styrke og stabilitet Fysioterapeut Ann Hagen 09.15 – 10.15
Ryghold (Hadsund, MyHeart) Fysioterapeut Morten Harbo 09.45 – 10.45
Genoptræningshold Fysioterapeut Laura Clemensen 10.30 – 11.30
Genoptræningshold Fysioterapeut Laura Clemensen 14.00 – 15.00
Yoga Ana Maria Macias 16.30 – 18.00
Yoga Ana Maria Macias 18.15 – 19.45

 

Fredag

Hold Træner Tid
Ryghold Fysioterapeut Mogens Samuelsen 08.00 – 09.00
Ryghold Fysioterapeut Anette T. Sevel 09.10 – 10.10
Genoptræningshold Fysioterapeut Morten Harbo 10.15 – 11.15
Genoptræningshold Fysioterapeut Morten Harbo 11.45 – 12.45
Styrke og stabilitet Fysioterapeut Laura Clemensen 12.30 – 13.30
Hjertehold LOF Fysioterapeut Mogens Samuelsen 13.00 – 14.00
Genoptræningshold Fysioterapeut Morten Harbo 14.00-15.00